Urbanator Days

projekt prowadzony przez Michał Urbaniak

Udostępnij Inwestuj

Chciałbym razem z Wami zebrać środki na nagranie i wydanie projektu, który zrodził się w mojej głowie podczas Urbanator Days 2013. Oprócz mnie (Michała Urbaniaka) i zespołu Urbanator, w projekcie wezmą udział uczestnicy Urbanator Days oraz znakomici goście, m.in. O.S.T.R. - Adam Ostrowski.

Get me this fucking Polish fiddler, he's got the sound! - Miles Davis o Michale Urbaniaku

 

Przyjaciele,

jako muzyk z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, zdaję sobie sprawę z tego, jak trudne są początki na rynku muzycznym i jak dużo pracy należy włożyć w to, aby na nim zaistnieć. Chciałbym z Waszą pomocą nagrodzić utalentowanych ludzi, którzy niezależnie od wykształcenia i stopnia zaawansowania muzycznego zdobyli się na odwagę,  czynnie brali udział w warsztatach oraz koncertach organizowanych w ramach Urbanator Days. Z tego powodu postanowiłem wraz z muzykami zespołu Urbanator oraz przyjaciółmi, m.in. z O.S.T.R., Miką Urbaniak, Bervine Harrisem, Solidem, zaprosić ich do wspólnego grania, którego ukoronowaniem będzie wydanie płyty.

fot. Marcin Adamsk

Duża część pracy została już wykonana i udało nam się skompletować część materiału. Sporo pracy jeszcze przed nami, dlatego też liczę na to, że dzięki Wam uda nam się sfinalizować projekt na płytach CD, płytach winylowych oraz pen drive’ach.

Chcąc Wam podziękować za wkład  w nasz projekt,  przygotowałem liczne bonusy, których lista znajduje się w dalszej części opisu projektu. Mam nadzieję, że ktoś z Was skusi się na kolację w moim towarzystwie :)

Zapraszam i pozdrawiam,
Michał Urbaniak

fot. Przemysław Kuć

 

Czym jest Urbanator Days?

Urbanator Days jest miejscem dla amatorów, studentów, uczniów szkół muzycznych, którzy chcą grać, śpiewać lub rapować. Spotkania prowadzą muzycy z kręgu Urbanatora, słynnego, międzynarodowego przedsięwzięcia Michała Urbaniaka, w skład którego wchodzą gwiazdorskie indywidualności muzyczne, m.in.: Femi Temowo, Otto Williams, Troy Miller, Paul Stacey, Janek Smoczyński, Marcin Pospieszalski , Xantone Blacq.

Udział w bezpłatnych warsztatach organizowanych w ramach Urbanator Days, dzięki zaangażowaniu Michała Urbaniaka to innowacyjne wydarzenie edukacyjne, unikalne na skalę światową, przekazujące możliwości i wiedzę, których nie daje żaden kurs, uczelnia lub szkoła.

Facebook: www.facebook.com/UrbanatorDays
WWW: www.urbanatordays.com

fot. Łukasz Stasiak

fot. Marcin Zalewski

 

Nośniki na których zostanie wydana płyta

- 500 szt. nośników CD,
- 500 szt. płyt winylowych,
- 500 szt. pen drive’ów,

 

Nagrody za udział w projekcie

  1. Imiona oraz nazwiska Top 10 Fanów po pomyślnym zakończeniu projektu zostaną zamieszczone wraz z podziękowaniami w książeczce albumu.
  2. Imiona oraz nazwiska Top 30 Fanów po pomyślnym zakończeniu projektu zostaną zamieszczone wraz z podziękowaniami na oficjalnej stronie internetowej Michała Urbaniaka oraz na jego oficjalnym fanpage’u w serwisie Facebook.

Bonusy za udział w projekcie zostaną rozesłane tylko jeżeli projekt zbierze niezbędne do jego zakończenia środki.

Nazwa Cena
Miles of Blue 3500 M₵
Ja Urbanator. Awantury muzyka jazzowego 4000 M₵
Ja Urbanator. Awantury muzyka jazzowego 5000 M₵
Płyta winylowa 7000 M₵
kolacja z Michałem Urbaniakiem 100000 M₵
Jazzorap 99 M₵

Ocena: 5.00/5.00

Recenzje

phenek 20-01-2014
Najs - to jest człowiek legenda, który mnie osobiście onieśmiela. Szacun, trzymam kciuki za zebranie kwoty!

eastman 20-01-2014
Bardzo, bardzo fajne!!! :) Taka Gwiazda na MegaTotalu! Wow!

kotek 20-01-2014
mrrrrrrrau

Spooklevski 20-01-2014
Legenda polskiego i światowego jazzu + Adam O.S.T.R. Ostrowski... to musi się udać! :)

0
fanów wsparło projekt
0,00 zł
zebrana kwota ≈ 0 M₵
20 000,00 zł
cel projektu ≈ 500 000 M₵
70 dni
pozostało do osiągnięcia celu

Wspieraj projekt

Projekt zostanie zrealizowany za zbiórki jego fanów tylko w przypadku, gdy uda się zebrać planowaną kwotę 500 000 M₵ w terminie do 06.05.2018 r.